U0PDNx-JzF0

ЯСКРАВІ ЕМОЦІЇ СВІТУ – СЛОВЕНІЯ ТА ІТАЛІЯ!!!

Вартість: 155 євро

Виїзд – 29.12.2015

Львів – Венеція – Любляна – Бохинь – Блед – Постойна

День 1

Львів. 08:00 збір групи. 09:30 – виїзд на україно-угорський кордон.
Угорські вина, це традиція всього регіону. Неможливо уявити Угорщину без вина так як і без купалень. Теплі води Угорщини гріють наше тіло, а вино – душу. Один з найвідоміших і найбільш відвідуваних регіонів – Егер. Прекрасне село біля Егера, з відомою назвою – Долина Красунь, згадане не в одній легенді. Відомі тутешні вина «Бича кров», «Егерська дівчина», «Сніжний виноград». Дегустація Егерських вин (8 €).
Збір групи. Нічний переїзд у Любляну.

День 2

Сніданок. Неможливо не побувати в одному з найвідоміших міст у світі – романтичній Венеції! (в’їзд на кораблику 20 €/ос). Немає сенсу описувати загальними фразами це місто куди ми відправляємось, побудоване на 118 островах, з’єднане 400 мостами: єдине що варто додати що все, що ви чули про Венецію — правда! І канали замість вулиць у старому місті, і старовинні будівлі які пронизані дивовижною історією, і гондольєри — все це правда!
Вільний час.

Рекомендуємо:
– Прогулянку на гондолі, яка запам’ятається Тобі на все життя. Чорний видовжений човен і все навколо як легенда, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять тебе романтикою неповторної Венеції. (20 €)
– Палац Дожей (Палаццо Дукале) – головна резеденція правителів Венеціанської республіки, тут колись знаходилась могутня Рада Десяти та таємна поліція. Палац відомий залою дель Маджор Консільо – найбільше приміщення у світі, стеля якого, не підтримується жодною опорою. (32 €)
– Прогулянка по Гранд-Каналу – головній вулиці Венеції. Гранд-канал ділить місто на дві частини буквою S і є центром, навколо якого зосередженне все життя у Венеції. Береги “найкрасивішої вулиці світу” прикрашають кольорові будинки, старовинні будівлі та собори. Із палуби річкогового таксі можна побачити десятки прекрасних палаців. Ця мандрівка як і Венеція, надовго залишиться у твоїй пам’яті! (18 €).
Збір групи. Переїзд в готель на території Словенії (на околиці Любляни 15 км). Ночівля

День 3

Прибуття у місто драконів – Любляну – столицю і візитну карточку Словенії. За велику кількість пам’яток і дбайливе ставлення до культурної спадщини місто завдячує своєму люблячому нороду. Адже навіть в епоху нового тисячоліття вона не втратила свою колишню чарівність! Жителі столиці вірять, що їхнє місто було засноване на місці, де, Ясон здійснив свій подвиг, переміг чудовисько, яке з часом стало драконом і тепер являється символом Любляни. Це місто чарівності і любові! Оглядова екскурсія. Вільний час.

Пропонуємо факультативно:
– Серце Словенії – долина Триглавських озер, – оз. Бохинь (15 €). Альпійське озеро льодовикового походження, розташоване на висоті 525 м над рівнем моря і з трьох боків оточене Юлійськими Альпами. Основною особливістю цього регіону є те, що він входить до складу національного Триглавського парку, названого на честь гори Тріглав- найвищої вершини Словенії. Незаймана природа регіону, виключно красиві ландшафти, кришталево чисте повітря, різноманітність тваринного і рослинного світу і все це Словенія.
– Прогулянку на кораблику (13 €) в оточенні неповторних пейзажів і красот набережної Любляни. Ти побачиш неймовірні картина міста і познайомишся з його історією і природою. До того ж зможеш зробити унікальні фотографії пам’яток мистецтва Любляни з найвигідніших ракурсів
Душею Любляни є парк Тіволі, до якого Тебе проведе місцевий екскурсовод повз парламент, сербський собор, національну галерею… Ти зануришся у місцевий колорит, поглянеш на Любляну зі сторони місцевого жителя, відчуєш всю красу Любляни із середини. Увечері Любляна не менш гарна й цікава, ніж у денні години! (10 €)
Повернення в готель. Ночівля.
Підготовка до зустрічі Нового Року.

День 4

З новим 2016 Роком!
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.
Факультативно:
– пропонуємо найвеличнішу карстову печеру сьогодення – Постойну (30 €). Тут, на маленькому потязі, розпочинається твоя мандрівка в загадковий світ підземного царста Cловенії: навколо тебе кольорові відблиски сталактитів та сталагмітів, які нагадують великі діаманти. Також тут знаходиться помешкання найбільшої печерної амфібії у світі, відомої як “змій — ольм”. Море позитивних вражень гарантовано!.

– пропонуємо незабутню мандрівку у світ відпочинку та спокою! Подорож до невеличкого альпійського містечка Блед із кришталевим озером та старовинним замком. Кажуть, якщо подзвонити у дзвін костелу, який знаходиться на маленькому острівці посеред озера, і загадати бажання – воно обов’язково здійсниться! Сюди ми попливемо на човнах, а далі Бледський Град із неймовірним краєвидом на озеро та долину надовго зачурує твій погляд… (13 € – трансфер; 25 € – трансфер, екскурсія та човник до остора на оз. Блед)
Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

День 5

Прибуття до Львова (орієнтовно 17:00)

У вартість входить:
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі категорії 2-3*, сніданки
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи
• страхування

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати
• навушники для оглядових екскурсій – 2 євро/оренда (Венеція);
• консульський збір – 35 євро (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)
• послуги візового центру (ППВА) – 25 євро

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном +38(067) 370-77-99, 🎁+38 (093) 022-34-99!🎁З радістю відповімо на Ваші запитання. Надія