99204802

Жовтень на туніському узбережжі від “Поїхали з Нами”

450 дол/ос

Виліт з Києва 19.10 на 7 ночей
Дворазове харчування
Готель  JAZ TOUR KHALEF 5*

Готель Jaz Tour Khalef розташований на першій лінії моря, в 3 км від центру міста Сусс. Готель являє собою 3 восьмиповерхових будівлі з 520 комфортабельними номерами.
111005664

” Перлина узбережжя” Сусс – найпопулярніший, галасливий і молодіжний курорт Тунісу. Готелів тут безліч – від міських «двійок» за ціною нижче не буває до розкішних «п’ятірок» з сучасними центрами таласотерапії. З розваг – молодіжні дискотеки, колоритний порт прогулянкових суден, гольф-поля і ранчо. Місцева «екскурсійка» вражає: маса середньовічних пам’яток в місті та ціла купа Пам’яток з великої літери в околицях. Саме місто поділене на три частини: історична – середньовічна медина, центральна частина з житловими будівлями і північна, де як раз і розташувалася туристична зона. А приблизно в 10 км на північ від Сусса знаходиться курортний передмістя Порт-ель-Кантауі.

Популярна дискотека Сусса Bora-Bora – найбільше диско на відкритому повітрі у всій Африці.

Жовтень на туніському узбережжі –  на повітрі вже не жарко, а морські купання – не головне в питаннях відпочинку. Це місяць розкішної теплої африканської осені: ви як і раніше бігаєте у в’єтнамках, легких блузках і шортиках, в повітрі літають павутинки, а сонце вже не пече, а ніжно гладить по шкірі. На лежаках можна проводити хоч цілий день, не турбуючись про сонячні опіки. Жовтень – прекрасна пора для пізнавальних поїздок по країні: у національні парки, на простори південного регіону Джерид і навіть в багатоденні сахарські експедиції на верблюжій спині. Там же можна запастися цукровими фініками нового врожаю, їх починають збирати в жовтні.

Середня температура повітря вдень: +26 ° C, ввечері: +21 ° C, води: +21 ° C

За детальнішою інформацією звертайтесь за адресою та телефонами:

вул. Стрийська, 3 (097) 597-74-77; (032) 260-33-70; (093) 303-37-03