Поспішайте відвідати 4 найулюбленіших міста Європи за найнижчою вартістю!!!

P61446738807_big 2015-03-31-imigrant-04 (1)

Horse carriages at main square in Krakow in a summer day, Poland900_900_fixedplaza-de-la-ciudad-vieja-de-praga-650x366maxresdefaultd03b576dd79a120a503c82a80b4d0789budapesht-e1442577487702600_600_fixed (1)

1

                             Краків – Прага – Відень – Будапешт за 78€ – дуже вигідна пропозиція при ранньому бронюванні!
БРОНЮЄТЕ ШВИДШЕ – ОПЛАЧУЄТЕ МЕНШЕ!

Маршрут туру: Львів – Краків – Прага – Відень – Будапешт – Егер – Львів

Дати туру: 11.04 – 14.04.2018 (4 дні в турі)

– ‼БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ‼
– ‼Дві ночі в Празі‼
-‼У вартості екскурсії по Кракову і Празі‼

Поспішайте відвідати 4 найулюбленіших міста Європи за найнижчою вартістю!!!

Вартість туру при ранньому бронюванні = 78€/ос

День 1.

Львів – Краків

Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал – Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Екскурсія “Королівський шлях”. Місто – вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить. Для того, щоб від Барбакана пройтись по Флоріанській вулиці до Ринкової площі, послухати сурмача в Маряцькому костелі, зайти і вибрати сувенір на старовинних торгових рядах Сукенніци.
Всім, хто хоче смачно повечеряти і спробувати пива, рекомендуємо екскурсію “Пива багато не буває”(26€/21€). Під час екскурсії ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення і спробуємо його на смак! А закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих польських традиціях!!!  Прибуття до Праги. Ночівля.

 

День 2.

Прага – Замок Чеський Штейнберг

Сніданок. День, який ми присвятимо Празі.
Екскурсія “Зустріч з Прагою”. В лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта; Каролінум – перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші. Вільний час в Празі. Рекомендуємо відвідати програми і екскурсії  на вибір:
“Таємниці королів – Градчани”(18€/13€). Дізнатись про життя чеської знаті, про дворцові інтриги і заговори, про все, що  відбувалось  заради віри в государство.  Все починається зі знаменитого Страговського монастиря.  Далі скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду- резиденції чеських князів і королів.
Прогулянка на кораблику по Влтаві (30€/26€). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей. Ось вони незабутні миті в житті.
“Пивними дорогами Праги”(26€/18€). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.
Вечірня екскурсія «Тіні старого міста»(18€/13€). Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі. Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого. А в кінці екскурсії ми спробуємо «еліксир молодості». Ночівля.

 

День 3.

Відень – Шенбрунн – Палац Бельведер

Сніданок. Переїзд до Відня. Вільний час. Пропонуємо автобусно-пішохідну екскурсію
«Вальс у величному Відні» (38€/28€). Відень – місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою … Це незвичайне місто! – Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі … Ми прогуляємося по самому серцю Відня: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончена Альбертіна! Ми побачимо історичні та сучасні райони міста, проїдемось по Рінгштрассе з її грандіозними будівлями, побачимо Хофбург (зимову резиденцію імператора), Парламент, Бургтеатр, Університет, а також Бельведер.
Вільний час у Відні. Рекомендуємо відвідати:
«Шенбрунн – розкішна резиденція Габсбургів»(18€+ вх. квиток). Вже більше 300 років Шенбрунн – одна з головних визначних пам’яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно – кайзерівський розмах!
Переїзд в Угорщину.
Прогулянка на кораблику з шампанським “Чарівність Дунаю”(26€/21€). Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов’язують дві частини міста- Буду і Пешт. У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац … Повз нас “пропливають” водолікарні, готелі, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. Поселення в готель. Ночівля.

 

День 4.

Львів – Егерсалок – Долина Красунь

Сніданок. Переїзд в Егер.
Для всіх бажаючих рекомендуємо: Термальні дива Угорщини, «Угорський Памуккале» – місто Егерсалок! (трансфер 11€+ вхідний квиток) – для прекрасного відчуття бадьорості – відвідини Велнес-Комплексу До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни. Рекомендуємо смачний гуляш в Долині Красунь !!!(18€/13€). Найвідоміше вино – «Бича Кров», а найприємніше – «Егерська Дівчина».
Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• груповий страховий поліс
• проїзд по маршруту автобусом євро класу
• супровід гіда-керівника по маршруту
• проживання в готелях 2 3 * зі сніданками – 3 ночівлі в готелі!
екскурсії по Кракову та Празі!

Додатково оплачується:
• турпакет (за бажанням)
• послуга “гарантійний платіж від невиїзду” – 13 €
• послуга “гарантований номер місця” – 13 € (місця з 1 по 16).
• вхідні квитки в екскурсійні об’єкти.
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

За детальнішою інформацією звертайтесь:
м. Львів, вул. Головацького, 3
тел: 097 021 3774, (032) 237 80 60 менеджер Ольга.