9 причин поїхати з нами

9 причин поїхати з нами.

Чому туристи обирають компанію «Поїхали з нами!»?

1) Ми знаємо, що продаємо. Кожен менеджер мережі «Поїхали з нами!» подорожує, в середньому, 2 рази на рік і тестує до 120 готелів. Ми ретельно вивчаємо всі відгуки наших клієнтів, а також постійно беремо участь у семінарах і вебінарах та інших освітньо-інформаційних заходах для вивчення всіх без винятку напрямків. Відділ контролю детально аналізує роботу кожного менеджера.

2) Нам довіряють. Станом на жовтень 2018 року нам довірили свій відпочинок 1 110 709 людей. Мережа компаній “Поїхали з нами!” має 354 офіси в 93 містах.

3) Ми на зв’язку 24 години на добу. Коли наш клієнт відпочиває, ми працюємо. Для нас важливо, щоб ніщо не зіпсувало враження від відпочинку. Тому, ми на зв’язку. Завжди.

4) Ми зробимо все можливе, щоб допомогти туристам, якщо вони, з вини третіх осіб, потраплять у складну ситуацію за кордоном. Працівники нашої компанії задіюють всі необхідні ресурси тля того, щоб вирішити будь-які проблеми наших туристів закордоном.

5) Ми фінансово стабільні. Мережа «Поїхали з нами!» – Прибутковий бізнес. Ми не маємо боргів перед державою та туристичними операторами. Наші клієнти впевнені в тому, що отримають оплачений ними сервіс на 100%.

6) Ми контролюємо якість. Центральний офіс «Поїхали з нами!” постійно стежить за якістю обслуговування, бере участь у вирішенні спірних питань, добивається від туроператорів найкращих умов для клієнтів мережі.

7) Гарантія кращої ціни. Ми пропонуємо тури за «чесною ціною», без додаткових націнок і прихованих платежів. Якщо Вам запропонували дешевше, то це означає,що Вас залишать без гарантій. Безкоштовного сервісу не буває.

8) Ми завжди ближче до клієнта. У туристів по всій території України є можливість відвідати офіси «Поїхали з нами!» В безпосередній близькості до свого будинку. Наш менеджер готовий зробити крок назустріч клієнту і зустрітись з ним у зручному для Вас місці.

9) Ми сучасна мережа, яка користується інноваційними технологіями у нашій роботі. Кожен крок нашого туриста до першокласного відпочинку підтримується сучасною автоматизованою системою, яка виключає системні помилки і зволікання в оформленні документів. Ми освоюємо все нове, що може бути цікавим для нашого клієнта.