Акція дня

Гарячі путівки: поїхали вигідно відпочивати з нами!

Відпустка – довгоочікувана пора для всіх. Та все ж якісний відпочинок – досить дороге задоволення, яке не всі можуть собі дозволити. Але вихід є. Це – гарячі путівки! Причини їх появи на ринку – відмови клієнтів у силу різних обставин від завчасно придбаних турів, зниження попиту на деякі пропозиції через низький туристичний сезон та ін. Пропонуючи різні варіанти відпочинку дешево, туроператори можуть уникнути збитків, а туристи, в свою чергу, добре зекономити. Таким чином,  гарячі тури – це вигідне рішення для всіх.

Переваги придбання гарячих путівок

Досвідченим мандрівникам нема потреби розповідати про переваги такого способу відпочинку. А от у новачків може виникнути безліч запитань. Тож давайте розглянемо всі переваги та недоліки гарячих путівок. Серед плюсів можна назвати наступне:

  • низькі ціни: горящі путівки дозволяють зекономити до 50% вартості туру. При цьому варто з обережністю ставитися до пропозицій, які обіцяють захмарні знижки. Також далеко не кожен із нас може за декілька місяців запланувати відпустку та скористатися перевагами раннього бронювання, щоб заощадити. Але й коли мало часу на підготовку, то буває вкрай важко зорієнтуватися, купити авіабілети на найближчі дати та забронювати готелі зі знижками. То ж оптимальним рішенням може стати саме гаряча путівка;
  • можливість вирушити у подорож одразу: звичайно, такий спосіб відпочинку не підійде тим, хто звик планувати своє життя до найменших деталей. Але якщо ви людина, яка не хоче нудитися в очікуванні відпочинку та прагне одразу насолодитися новими враженнями, то варто скористатися такими гарячими  путівками.

Агенція горящих путівок «Поїхали з нами» – це десятки крутих пропозицій щодня. Ми підберемо для вас курорт або автобусний тур, який відповідатиме не лише вашим фінансовим можливостям, а й уподобанням та стилю відпочинку. Також ми гарантуємо, що дешеві гарячі тури зі Львова, які пропонуємо, не розчарують вас у жодному випадку, оскільки ми дуже прискіпливо ставимося до вибору своїх партнерів.

Недоліки гарячих путівок

Можливо, їх більш доцільно називати особливостями, але зовсім не недоліками:

  • необхідність швидко зібратися у подорож: це, звичайно, так. Але коли людина планує купити саме такий тур, то вона розраховує на те, що подорож може відбутися буквально за декілька годин. Зібрані ще до початку пошуку путівки речі та документи нівелюють цей недолік;
  • відсутність можливості вибору: тип готелю, дата та час вильоту, кількість днів, які можна провести у відпустці, та інші нюанси залишаться незмінними. Та як плюс – не доведеться про все це турбуватися самостійно;
  • сезонний фактор: в пік сезону попит на дешеві гарячі тури стрімко зростає. Та ми все одно зможемо підібрати гарячі путівки зі Львова на будь-який смак, оскільки маємо величезний досвід у цій справі та багато надійних партнерів.

Єдиним суттєвим недоліком такого відпочинку є неможливість повернення коштів у разі скасування поїздки. Але таке трапляється дуже рідко, оскільки путівки замовляються людьми, які вже на 100% налаштовані провести відпустку біля теплого моря або у іншому гарному місці.

Туристична агенція «Поїхали з нами»: гарячі тури зі Львова за найпопулярнішими напрямками

Купуючи тур у нас, ви можете бути впевненими, що не лише добре зекономите, але й отримаєте все, що вам буде обіцяно. Ми ретельно перевіряємо кожен туристичний напрямок та робимо все для того, щоб ваша подорож була безпечною та приємною. Греція, Турція, Кіпр, Єгипет, Маврикій, Угорщина, Чехія, Італія та безліч інших країн та курортів – з нами не виникне жодних перешкод на шляху до пізнання світу та самих себе!