Балі – жива відкритка.

Балі – це не просто місце -це душевна атмосфера, це настрій, це натхнення, це тропічний рай… Сюди можна повертатися знов і знов, і завжди буде хотітися ще.

1.Бути на Балі і не встати на серф – означає, що ти не був на Балі.

Серфінг на Балі – цілорічне явище, океан тут практично завжди теплий, а кількість серф-спотів більше 40. Хвилі на Балі для будь-якого рівня, вони підійдуть як для новачків, так і для професіоналів. Тому кожен зможе насолодитися серфінгом в залежності від свого рівня(Вартість персонального тренера -20$ за годину).

2. Балі –острів тисячі храмів.

Балі відомий як острів богів, але його можна сміливо назвати островом храмів. Понад 20.000 “pura”, що в перекладі храми, красуються на цьому крихітному клаптику землі.

І я вже мовчу про те, що в кожному приватному будинку є також свій храм. Інакше ніяк, усе життя балійців- в руках духів.
Деякі з храмів охороняють острів від морських демонів на скелястих обривах, інші – височіють поміж хмарами у горах, ще інші – заховалися у джунглях та віддзеркалюють у воді озер.

3. Балі- острів-музей під відкритим небо.

Протяжність острова Балі -150км , означає ,що можна легко об’їздити всю територію і побувати у найцікавіших та найпотаємніших куточках острова і відчути всю енергію острова . До речі , транспорт на Балі є досить дешевим .

До прикладу:

– Скутер – 160 грн/день

– Заправитись – 40 грн,

– Таксі ~ 120 грн

 

4. Балі – острів свято.

230 днів у році припадають на святкові ходи, барвисті події, цікаві звичаї. Жителі, які проживають на острові, мають різні національності і віросповідання, тому тут святкують як мусульманські, індуїстські так і християнські свята.

5. На Балі, з Україною – 6 годин різниці. Клімат- Традиційно, на Балі прийнято виділити 2 сезони: сухий і дощовий.

Перший триває з травня по жовтень , а другий – з листопада по квітень. І хоча вважається, що приїхати на Балі слід у період сухого сезону, на практиці туристи тут круглий рік – адже в кожному сезоні є свої практичні та естетичні цінності.

7. Убуд- невеличке містечко в центрі острова , саме в ньому пізнається вся суть унікальної культури Балі.

8. Острів – де найкрасивіші заходи Сонця

9. Віза?!

Для громадян України , у яких запланований одноразовий в’їзд в Індонезію з метою туризму на термін, що не перевищує 30 днів, віза не потрібна! По прибуттю в ваш закордонний паспорт ставиться штамп, що дозволяє перебувати в Індонезії протягом зазначеного терміну, без права його продовження і без зміни статусу перебування.

10. Як провести час на острові з дітьми?

Наприклад, в Куті знаходиться Waterbom- один з кращих аквапарків у світі! Він є найбільшим аквапарком в Індонезії, площа якого близько 4 гектари. Аквапарк на Балі підходить для відпочинку з дітьми будь-якого віку. Крім безлічі красивих басейнів, водної площадки для малюків, є гірки і для дітей старшого віку (3-5 років), і атракціони, викликають  радість не тільки у дітей

11. Тим, хто любить відпочивати в мальовничих місцях, обов’язково сподобається розташований в Гиньяр сафарі-парк Bali Safari and Marine Park.

У ньому живуть 80 видів і приблизно 400 тварин, і всіх їх можна побачити в умовах, які дуже близькі до природних. В парку живуть мешканці трьох регіонів: Індонезії, Африки та Індії. Також в парку проводиться маса шоу з тваринами, а відвідувачам надається можливість покататися на слонах і верблюдах.