Програма лояльності

Які переваги надає така дисконтна картка нашим туристам?

1. Власник дисконтної картки отримує знижку у розмірі 5% + бонуси на всі послуги наших агенцій.
3. Власник дисконтної картки автоматично стаєте учасником ряду акцій і розіграшів, які проводяться нашими агенціями у Львові.

Як працює дисконтна програма?

1. Забронювавшись у нас вперше, турист отримує індивідуальну дисконтну карту, яка буде зареєстрована на його ім’я.
2. Вже після 1-го бронювання на картку буде нараховано бонус у розмірі 1% від суми бронювання. Цей бонус можна списати під час наступного бронювання або накопичувати і надалі.
3. Починаючи з другого бронювання, власник картки отримуєте знижку у розмірі 5% від вартості туру чи послуги і можливість списувати бонуси.
4. Картка діє на пред’явника, тому нею можуть користуватись друзі і родичі власника картки. Вони автоматично матимуть знижку 5%, проте не зможуть списувати бонусів без відома власника.

Чому вигідно позичати свою дисконтну картку?

1. Третім особам вигідно скористатись знижкою власника картки,який натомість отримає додаткові бонуси на свій рахунок. Адже, чим більше сума бронювань по дисконтній картці, тим більша сума бонусів нараховується її власнику.

Нагадуємо, що телефони, адреси офісів, які беруть участь у дисконтній програмі, та їх розташування на карті, Ви можете знайти у нас на сайті: http://poihalyznamy.lviv.ua/kontakti/