Наша команда

НАША КОМАНДА

7su1QXnUDfA (2)
Кутна Софія

2
Бандура Оксана

3
Слободян Олеся

Банцар Рома
Байцар Рома

2
Леуш Оксана

3
Василина Андибур

1
Кшик Юлія
2Гутник Мар’яна 3Воробель Олена
Гутник Оксана 2Гутник Галина Ільющенкова Олена
Цюра Олена Баженова ІринаБаженова Ірина Мужила ЯнаМужила Яна
vibe1Надія Бащій гутник юлія 150x150Зуб Юлія Кузів Наталя 150x150Кузів Наталя
Оля онущак 150х150Оля Онущак Оксана Гук1Оксана Гук

«ПОЇХАЛИ З НАМИ» – велика мережа туристичних агентств, яка була створена 12 років тому. У ній працює 298 офіси в 77 містах України. Клієнтами мережі стали понад 941 000 тис. осіб. На даний момент мережа є лідером ринку за кількістю відправлених туристів. Ми надаємо всі види туристичних і супутніх послуг. І що дуже важливо, за теперішніх нестабільних умов – ми є найбільш надійною мережею туристичних агенцій, оскільки надаємо таку унікальну послугу, як ” гарантія повернення коштів туристу”.

Співробітники компанії – це команда професіоналів, що тривалий час працюють у сфері туризму. Ми особисто об’їздили більшість курортних країн, щоб надавати Вам правдиву і точну інформацію про готелі і відпочинок загалом і підібрати той варіант, який підійде особисто Вам.

Партнери «ПОЇХАЛИ З НАМИ» – це тільки перевірені оператори, в якості послуг яких ми впевнені. Спектр є дуже широким: від економ-варіантів до VIP пропозицій. Наші клієнти – це найбільша цінність для нас. Ми робимо все можливе, щоб зробити Ваш відпочинок позитивним і незабутнім. Нійголовніше, щоб Ви почували себе впевнено під час подорожі!!!