Екскурсійні тури

Екскурсійні тури – цікаві подорожі за доступною ціною

Не можете спланувати відпустку чи думаєте, куди б поїхати на вихідні? Екскурсійні тури по Україні та за кордон – це ідеальне рішення як для великої компанії, так і для одного чоловіка. Бронюйте місце і поїхали з нами!

Популярні маршрути

Екскурсійні тури

Наразі найбільш популярними є наступні туристичні тури:

 1. Вихідні у Будапешті. Ми не розділяємо столицю Угорщини на дві частини, а пропонуємо вас насолодитися нею повністю. Відразу по приїзду вам проведуть оглядову екскурсію містом, на якій ви ближче познайомитесь з його історією та легендами. Ви можете замовити додаткові екскурсійні тури містом і відвідати Океанаріум, Вишеград, гору Геллерт.
 2. Дежавю. Якщо ви мрієте про бюджетний відпочинок у Чехії, Угорщині, Австрії, обирайте тур вихідного дня. Ми підготували для вас цікаві екскурсії в кожному місті. А вільний час ви можете витратити на придбання сувенірів або замовити додаткові екскурсії.
 3. Подорож в Шарівку і Краснокутський дендропарк. Виїзд на один день з Харкова занурить вас у магію зимового палацу Кеніга та познайомить з одним із найстаріших дендропарків України. Щоб ви не змерзли, після прогулянки у дендропарку на вас чекає гарячий обід з шашликом та шампанським.
 4. Знайомство з Австрією та Угорщиною. Подорож починається зі Львова – автобус відправляється від терміналу “А”. Для відвідувачів, що приїздять до міста потягом, існує трансфер. Приїхавши до Відня, ви одразу потрапите на оглядову екскурсію. Додаткове відвідування замків, музеїв оплачується окремо. Замість цього ви можете прогулятись торгівельними центрами, сфотографуватись на площі. Наступний етап – переїзд у Будапешт. Ми познайомимо вас з історією столиці Угорщини і покажемо зимову магію міста.
 5. Історична подорож. У замку Радомисль ви познайомитесь з унікальною колекцією домашніх ікон – подібних екземплярів в світі не існує. Після цього на вас чекає туристичний тур по папірні – вона досі працює. Саме тутЕкскурсійні тури виготовляють папір за старовинними рецептами монахів Києво-Печерської Лаври. Наприкінці дня – повернення до Києва.
 6. Пошук різдвяних оленів. Усіх жителів та гостей міста Харків ми запрошуємо у приватний парк, де ви можете познайомитись із помічниками Санти, покататися на конях та більше дізнатися про життя муфлонів.
 7. Туристичні шляхи літератури. Екскурсія починається в Києві, де ви сідаєте на автобус до Обухова. Саме тут народився і писав Андрій Малишко. Далі на вас чекає подорож до Богуслава і знайомство з музеєм Марка Вовчка. Наступний етап – відвідування садиби Івана Нечуя-Левицького. До Києва ви повернетесь ввечері.
 8. Виїзд з Києва на фабрику іграшок. В селі Луб’янка ви отримаєте змогу познайомитись з приватною фабрикою новорічних іграшок. Її основною відмінністю є висока якість матеріалів та різномаїття прикрас. В крамниці біля фабрики ви можете придбати ті вироби, які вам сподобались. Виїзд відбувається з залізничного вокзалу.
 9. Виїзд з Харкова на фабрику іграшок. Ви познайомитесь з історією створення іграшок і отримаєте можливість створити прикрасу для своєї новорічної ялинки. Після цього на вас чекає подорож до Чугуєва – місця народження Рєпіна і детальне знайомство з його творчістю.
  Увага! За правилами фабрики іграшок, ця туристична подорож розрахована виключно на жінок і дітей, що не досягли 16 років.

І це ще не всі екскурсійні тури зі Львова, які ми можемо вам запропонувати! Щоб отримати більше інформації, телефонуйте нам за номерами, вказаними у верхній частині екрану, або залишайте заявку на сайті.

Ціну на туристичні поїздки зі Львова по Україні та в Ізраїль вказано в гривнях. Вартість закордонних подорожей – в євро.

Якщо ви не знайшли для себе ті поїздки, про які мріяли, негайно телефонуйте нам, і ми підберемо для вас індивідуальну пропозицію.