«Поїхали з нами!»

Туристична мережа №1 в Україні

Наша команда

ПОЇХАЛИ З НАМИ

«ПОЇХАЛИ З НАМИ» – велика мережа туристичних агентств, яка була створена 12 років тому. У ній працює 298 офіси в 77 містах України. Клієнтами мережі стали понад 941 000 тис. осіб. На даний момент мережа є лідером ринку за кількістю відправлених туристів. Ми надаємо всі види туристичних і супутніх послуг. І що дуже важливо, за теперішніх нестабільних умов – ми є найбільш надійною мережею туристичних агенцій, оскільки надаємо таку унікальну послугу, як ” гарантія повернення коштів туристу”.

Співробітники компанії – це команда професіоналів, що тривалий час працюють у сфері туризму. Ми особисто об’їздили більшість курортних країн, щоб надавати Вам правдиву і точну інформацію про готелі і відпочинок загалом і підібрати той варіант, який підійде особисто Вам.

Партнери «ПОЇХАЛИ З НАМИ» – це тільки перевірені оператори, в якості послуг яких ми впевнені. Спектр є дуже широким: від економ-варіантів до VIP пропозицій. Наші клієнти – це найбільша цінність для нас. Ми робимо все можливе, щоб зробити Ваш відпочинок позитивним і незабутнім. Нійголовніше, щоб Ви почували себе впевнено під час подорожі!!!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!