3 ночі Убуд+ пляжний відпочинок
Невеликий острів Балі, що входить до складу Індонезії, добре відомий у всьому світі як першокласний курорт. Щороку його відвідують мільйони туристів, і прагнуть в майбутньому обов’язково сюди повернутися за позитивними емоціями. Острів вражає своєю неймовірною природою, красивими пляжами і численними розвагами.
– Слово «Балі» в перекладі з санскриту означає «герой».
– Місцевою мовою острів називають «Пулау Кахьянган», що перекладається як Острів богів.
– Довжина острова – 150 км. Ширина – 80 км.
– Чисельність населення острова Балі становить – 3,8 млн осіб.
– Працювати на острові ніколи, оскільки щорічно тут налічується 230 вихідних днів.
– Всупереч поширеній серед наших туристів вимові, наголос у слові «Балі» ставиться на перший склад, а не на останній.
– Понад 80% балійців сповідують власну релігію, засновану на індуїзмі, незважаючи на те, що Індонезія, якій належить острів – мусульманська держава.
– Навіть в сезон дощів затяжних злив тут немає. Дощі зазвичай короткі, і йдуть майже завжди тільки по ночах.
– Громадський транспорт на острові розвинений вкрай погано. Кращий спосіб пересування для туриста, який не хоче переплачувати за таксі – взяти в оренду мотобайк. Якщо, звичайно, він вміє його водити і не боїться хаотичного місцевого руху на дорогах.
– На острові безліч вулканів. Зі зрозумілих причин в перспективі це досить небезпечно.
– Кожен балієць одночасно існує в двох світах. Sekala це зриме оточення навколо людини. Незримий світ Niskala можна відчути тільки під час здійснення національних обрядів, що мають багатовікову історію.
– Законами Балі допускається багатоженство, при цьому максимальна кількість дружин обмежена чотирма. Цікаво, що повторно одружитися чоловік може тільки після отримання письмового дозволу від першої дружини.
– Одна з місцевих традицій передбачає підпилювання зубів. Роблять його молодим людям, які досягли 16-18 років. Вважається, що подібна процедура дозволяє втихомирити в людині шість основних духовних гріхів (хіть, жадібність і так далі).
– На Балі функціонує відразу три календарі. Перший прийнятий у всьому світі і використовується у повсякденному житті. Другий має назву Павукон і являється календарем явансько-балійських народів. Третій називається Сака і є загальним для всіх індуїстів. Якщо виходити з літочислення календаря Сака, то сьогодні острів Балі живе в 1936-му році.
– Цікаво, що при розлученні діти залишаються з батьком, а жінка забирає з собою тільки речі, які у неї були до заміжжя.
Туристична мережа «Поїхали з нами!» №1 на ринку туристичних послуг більше 300 офісів у 79 містах України
вул. Личаківська, 64 (онлайн офіс)
(067) 370 77 99
вул. Городоцька, 88
(097) 021-37-74
(067) 670-89-90
(097) 597-74-77